Меню сайту |
|
 |
Вхід на сайт |
|
 |
Пошук |
|
 |
Календар |
« Грудень 2014 » |
Пн |
Вт |
Ср |
Чт |
Пт |
Сб |
Нд |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | |
 |
Архів записів |
|
 |
Наше опитування |
|
 |
Статистика |
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0 |
 |
|
 | |  |
| Головна » 2014 » Грудень » 07
Тема: Урок – узагальнення матеріалу за оповіданням В.Винниченка «Федько - халамидник»
Мета:
- удосконалювати вміння учнів аналізувати прозовий твір;
- розвивати культуру зв'язного мовлення, логічне мислення, увагу, спостережливість, уміння грамотно висловлювати свої думки, ставлення до зображуваного, почуття, враження;
- формувати кругозір, світогляд учнів;
- сприяти вихованню порядних, чесних людей, які вміють постояти за себе
- перевірити якість набутих знань із поданої теми.
- Організаційний момент
...
Читати далі »
Переглядів:
1399
|
Додав:
natasha
|
Дата:
07.12.2014
|
|
Г.Тютюнник. «Климко»
Тема:Образ головного героя. Ідея самопожертви заради рідних, близьких.
Мета:розвивати вміння аналізувати поведінку персонажів, формувати активну життєву позицію, виховувати позитивні риси характеру, відповідальність за своїх близьких; вчити характеризувати образ головного героя, висловлювати власне ставлення до прочитаного, розмірковувати про значення доброти й сутності в людському житті.
Тип уроку:урок формування й удосконалення вмінь характеризувати художній образ.
Обладнання: індивідуальні картки оцінювання, картки із завданням, комп’ютер, аркуші А4.
Методи, прийоми, форми роботи: асоціювання, бесіда, робота в групах, характеристика образу, складання таблиці.
<
...
Читати далі »
Переглядів:
400
|
Додав:
natasha
|
Дата:
07.12.2014
|
|
Г.Тютюнник. «Климко»
Тема:Образ головного героя. Ідея самопожертви заради рідних, близьких.
Мета:розвивати вміння аналізувати поведінку персонажів, формувати активну життєву позицію, виховувати позитивні риси характеру, відповідальність за своїх близьких; вчити характеризувати образ головного героя, висловлювати власне ставлення до прочитаного, розмірковувати про значення доброти й сутності в людському житті.
Тип уроку:урок формування й удосконалення вмінь характеризувати художній образ.
Обладнання: індивідуальні картки оцінювання, картки із завданням, комп’ютер, аркуші А4.
Методи, прийоми, форми роботи: асоціювання, бесіда, робота в групах, характеристика образу, складання таблиці.
<
...
Читати далі »
Переглядів:
621
|
Додав:
natasha
|
Дата:
07.12.2014
|
| |
| |
 | |  |
|